ГАРАНТІЯ

З 1972 року компанія САМЕ виробляє широкий асортимент автоматики для в’їзних, гаражних і промислових воріт, дорожніх шлагбаумів, автомобільних парковок і систем контролю доступом. Високий професіоналізм працівників компанії і передові технології забезпечують високу надійність, якість і довговічність продукції.

CAME Cancelli Automatici використовує комплексну систему управління якістю UNI EN ISO 9001:2000, і систему екологічного менеджменту UNI EN ISO 14001:1996.

САМЕ розробляє і виготовляє свою продукцію виключно в Італії – 100% Made in Italy.

Підтримка високих стандартів якості є складним обов'язком. Коли мова йде про якість, очевидно, що якість забезпечується на кожному етапі виробництва: чи є це етап розробки, який охоплює інженерів, дизайнерів, фахівців і техніків, або на етапі покупки сировини та матеріалів, на етапі виробництва, при постійному та строгому контролі над якістю готової продукції. Ці високі стандарти дозволили CAME досягти визнання мільйонів користувачів і фахівців.

Офіційна гарантія на продукцію САМЕ - 3 роки.

CAME завжди відрізнялася уважним ставленням до деталей і турботою про своїх клієнтів. Сьогодні ми можемо запропонувати повну технічну підтримку і сервісне обслуговування Вашої автоматики. Також в нашому інтернет-магазині ви можете замовити запасні частини до обладнання САМЕ.